3. září 2016

#220 To musím udělat!

Přiznám se: ještě jsem nezačala. No, vlastně začala, ale ještě jsem nic neudělala. Ale super je, že na to mám stále ještě 999 dní.

Heh, srším při víkendu vtipem.


Přestože jsem nakonec dělala úplně jinou práci, než jsem původně měla naplánováno, večer si dávám čumendu u ostatních. Stále nemám dopsáno svých 101 cílů. Osmaosmdesát. Potřebuju inspiraci. Nutně.
A tak pročítám, uculuju se, podivuju se a zjišťuju, zda tam přece jen není i něco pro mne...

Miluju, když mám pravdu!
Hvězdy jsou mi nakloněny. Zdá se, že to co nevidět dokončím a ZVEŘEJNÍM >>> tadááááá >>> No, pojala jsem to zase tak nějak po svém.

Jak by asi takový seznam vypadal 5, 10, 15 let zpátky? Hmmm. Začínám být ještě víc zvědavá na můj den D. Jak to dopadne. 30. května 2019 totiž přijde můj 1001 den. To je TO datum.

Dnes vypadá vzdáleně, ale už vidím, jak to prvního ledna 2018 bude zatraceně blízko, ha. Nešetřila jsem se. Jsou tam z dnešního pohledu i dost sci-fi plány. Ty jsem samozřejmě doplnila dostatečným množstvím reálného, nebo minimálně možného...

Ale nechci zapomenout 2 body, které nechci mít v seznamu, ale které udělám jen tak. Je to totiž až moc lákavý. A taky snadný. A mě by bylo trapný psát to do tak hustýho seznamu.

BOD 1 - Půjčím si knížku z knihovny, napíšu do ní vzkaz a kontakt na sebe a vrátím jí zas zpátky. Nenápadná jak bílá vrána. Hehe.

BOD 2 - Napíšu vzkaz, vložím ho do láhve a pošlu po řece. Co dál? Uvidíme.

Aj. Já říkala primitivní? Hmmm, akorát jsem ještě nedomyslela, co inteligentního tam napíšu. To není jen tak, že jo...
Tak to je úkol do 30. května 2019.

Už chápu, proč je to součástí výzvy...

Žádné komentáře:

Okomentovat

Místo pro Váš názor ;-)